Parduoda 1 miegamasis, Faugh, Cumbria, Anglija, Cumbria

Parduoda - Cod. 35027

  • Tipologija: 1 miegamasis
  • Sritis: 20 m²
  • Kambariu skaicius: 1
  • Valstybe: 1

Buto viešbutis, skirtas parduoti nuostabiame istoriniame pastate, įsikūręs vienos didžiausių Anglijos regionų širdyje. Įsikūręs ežero apylinkių gražų gamtovaizdžių širdyje, iš jo atsiveria įspūdingi vaizdai į Northumberland kraštovaizdį ir smailes, kad rėmo gražus ežerų.

Viešbutis yra nuo 1700 m., Iš viso yra 86 kambariai, įskaitant vienviečius, dviviečius ir liukso numerius, ir visada buvo mėgstamas lankytojams visose vietose, ypač dėl to, kad netoliese esančio natūralaus sieros vandens šaltinio gerai žinomos gydomosios savybės. Tikra ramybės oazė, apimanti 140 ha žemės tarp sodo ir natūralaus miško, kuriuose yra idiliškos kaimo vietovės.

Siūlomos paslaugos, kurios jau yra struktūroje - restoranas su gretimu kokteilių poilsio bare, baseinu ir treniruoklių saliu, netrukus bus praturtintas antru aukščiausiu geriausiu restoranu, atitinkančiu aukščiausius kokybės standartus, įskaitant sveikatingumo centrą su kambariais gydymui ir jojimo centro statybai.

"Function room" ir puikus žiemos sodų renovavimas dar labiau paskatins viešbutį ir taps ideali vieta vestuvėms, konferencijoms ir renginiams.

Iš viešbučio galite susipažinti su UNESCO pasaulio paveldo vietomis, esančiomis šalia Hadrian's Wall, taip pat apsilankyti Carlisle, Gretna, Hexham ir Newcastle mieste. Šis gražus viešbutis siūlo svečiams unikalią vietą atsitraukti - visame pasaulyje žinomi "Windermere", "Ullswater" ir "Derewentwater". už savo vaizdingą grožį.

Visame ežero apylinkės rajone visame pasaulyje žinomas turizmo žavesys. Jis yra žinomas kaip istorinio, kultūrinio ir natūralizuoto turizmo srities kompetencijos paskirtis, kasmet pritraukianti apie 41,5 mln. Lankytojų: palei sieną Hadrianui priklauso UNESCO pasaulio paveldo objektai, iš čia galite lengvai pasiekti istorinius miestus ir miestus, tokius kaip Carlisle, Gretna, Hexham ir Newcastle, arba pasivažinėti su gražiais Windermere, Ullswater ir Derewentwater ežerais, kurie garsėja vaizduojamuoju grožiu.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB